| Артикул | CK9171BK-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CK6118BK |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK6119GN |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK9200BK-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | CK9200TC-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | CK9200YE-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | ceo |
|---|---|
| Виробник | LOVOCOO |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | V35 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V34 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 05113 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 280 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Z-2439 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D8252 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | D2785 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | D2844 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 139мм |
| Артикул | S758 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 99мм |