| Артикул | TY25-BM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | PFH01DW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 300 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | XW02-GR-KG |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TY05-BB-SG |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TY28-BM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | JM01-GG-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | YH02-BM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TY16-BM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | TY02-CG-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | TY09-BM-14C |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | JM01-GM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU344K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU314M |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU373A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU401 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |