| Артикул | C242 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 3133 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 149мм |
| Артикул | C79 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | FD001 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 7878-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 251MB-GX |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 9203-AK2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 255L-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7711PB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 7121BR |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7865OR |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 8051NM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | 7831I |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3515B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 7008PS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |