| Артикул | S611-7 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05322 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 05019 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 2943 brown |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 4.85мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | 2943 black |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 4.85мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | 0212 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Вага | 34 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 0218 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 04813 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05159 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 13 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 8124 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | H24 blue |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 305 black |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | V8 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | V14 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | V13 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 280 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 152мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.