| Артикул | 3736 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | 3152 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | 3127 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | 3550 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 3212 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 01736 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | H21 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 72 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V10 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 307 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 470 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 128мм |
| Артикул | V5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3719 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | D3136 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Z-1042 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1000 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 372мм |
| Артикул | 3718 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.