| Артикул | L-108 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | L2031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 207 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | S016B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | S003A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 114 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 04847 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 198 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | 05326 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | S300A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Вага | 82 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 04422 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | Z-2075 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 1034A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 127мм |
| Артикул | 1028 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | 3760 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | 3770 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3761 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | S611-4 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.