| Артикул | H24 green |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 253 |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 05164 W |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 05164 D |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 02139 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 03365 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 46 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | 237 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 3121A |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 01237 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 109 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 282 |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 246 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 305 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | V9 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 300 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 215мм |
| Артикул | V12 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 167 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | 3343 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 322 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 148мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.