| Артикул | TS92 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS60 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 04473 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | A005-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 488 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 198мм |
| Артикул | A002 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 570 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 245мм |
| Артикул | A005 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 678 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 235мм |
| Артикул | A007 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1400 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | Z-2107 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | Z-2317 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 470 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 3750 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 3751 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 2350 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 260 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Артикул | HK6001 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | HK5002 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 04930 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 380 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 115мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.