| Артикул | KU167 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 921A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 919C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | 921B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05420 WD |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D9309 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D5703 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 252 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | Z-2439 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D2844 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 139мм |
| Артикул | S758 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | V45 black |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | KU250B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 308 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | KU166 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | KU231A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 242 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | KU240A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 277 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 132мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.