| Артикул | CF80701-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 242 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | CF80805-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 204мм |
| Артикул | D9406 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 655 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | D2602 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 05339 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D9309 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D6703 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | D6773 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | B3730 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3741 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 3771 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3782 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 283 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3781 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 283 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3738 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 807A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 81мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.