| Артикул | KU169 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 3714 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3772 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3720 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 05420 R-G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | TS150 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 34 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | D2353-3 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 12 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 25мм |
| Артикул | KU249B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 183 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D2123 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | CF80801-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 253 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80803-2 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80803-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 208мм |
| Артикул | CF80873-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 370 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 195мм |
| Артикул | CF80801-2 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80804-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 207мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.