| Артикул | SS108 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 610 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | 1040 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05420 G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D2922 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 03378 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 240 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | V47 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | HKT4103 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | HKT3103 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | HKT4003 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | HKT2018GN |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | HKT2018BK |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | C1002 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 152мм |
| Артикул | C1003 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D2353-2 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 35мм |
| Артикул | KU230A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.