| Артикул | EF125 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 253 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | C1390 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | S745 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 06601 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | SL-05 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | JR3019 |
|---|---|
| Виробник | Jungle Edge |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | D2353-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 17 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 33мм |
| Артикул | Z-1808 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 46 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 01452 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 06559 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | 06560 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 510 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 175мм |
| Артикул | Z-1594 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 176мм |
| Артикул | D10758 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 154мм |
| Артикул | D2936 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | KU341A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.