| Артикул | KU231B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 240 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 138мм |
| Артикул | 1044C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3333 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | EF114 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 06601 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | D10455 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | 3726C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05420 RB |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | GT11 |
|---|---|
| Виробник | LOVOCOO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS505 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 197мм |
| Артикул | TS503 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | V45 brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 3814 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | SW04 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 418 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 197мм |
| Артикул | D10455 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.