| Артикул | D8495 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 119мм |
| Артикул | D9049 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 61 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 1044C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 07757 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 40 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | GF0161 BR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 1054A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 277 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | D11993 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 128мм |
| Артикул | SE-951 |
|---|---|
| Виробник | Shadow Ops |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | JN440C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | Z-1867 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | BM176 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D8760 W |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 15006 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D11551 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | FORPRENE Glass Fiber |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 165мм |
| Артикул | GT0159 GR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.