| Артикул | 1043N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | FD-006 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | GT0156 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | S761-4 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | S725 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Ts265 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF109 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | EF124 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 246 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | 15006 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | KU364 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | D10896 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | D11058 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 170мм |
| Артикул | 15500 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | EF107 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ST304 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.