| Артикул | PN03GOL-C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | YP03 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Артикул | 05510 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 41 гр |
| Товщина обуху | 1.46мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | 95129106 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 620 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | m-0007 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 420 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | TP-02D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | 05511 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 175мм |
| Артикул | D6541 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 5.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 265мм |
| Артикул | C1102 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | C1102 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | 05318 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05113 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 280 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C1106 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | C1106 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D6541 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 603 гр |
| Товщина обуху | 5.9мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 265мм |