| Артикул | HK3012-2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 320мм |
| Артикул | 9511040 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1600 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 890мм |
| Артикул | P01BLS |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Артикул | P01BLU |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Артикул | Z04GPK |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Вага | 20 гр |
| Артикул | L1100 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |
| Артикул | S615-1 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 05175 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | TG1705 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 293 гр |
| Товщина обуху | 42.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | T1203DC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | TG1031 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 75.0мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | T0826D-12 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 250мм |
| Артикул | TY1301 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | T1002TC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 50.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | B7.3 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |