| Артикул | 955096 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 1550 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 670мм |
| Артикул | SS1212T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1150 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | 9512021 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 630 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 380мм |
| Артикул | 95129112 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | SS1212C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 980 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 680мм |
| Артикул | 9521003 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1150 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 570мм |
| Артикул | 9575073 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 2300 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 900мм |
| Артикул | 955099 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 520 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 575мм |
| Артикул | 95732 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 2480 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 1020мм |