| Артикул | B2.2 brown |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 140.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |
| Артикул | C1699 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D2024 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 315мм |
| Артикул | TAP01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | KU440B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | KU298D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | C1691 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU261A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KU241E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 459 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 211мм |
| Артикул | 06598 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | MT-667-SO |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D10150 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | C1151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 03395 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |