| Артикул | D6756 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | Pen04-S |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | Pen07 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.5мм |
| Артикул | Pen12 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Артикул | Pen20-Grey |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | PEN18 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | Pen15 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Артикул | YP02 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | c1104 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | c1104w |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D2779 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | D2779B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | PEN02 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 31 гр |
| Артикул | PEN02 FIRE |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Артикул | PEN03 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |