| Артикул | PEN03 pink |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D4796 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 485 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 330мм |
| Артикул | D2094 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05344 R |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 BU |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | F1301 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | TS163-Gray |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 3204 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1000 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | A00063 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 460мм |
| Артикул | SS135C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1240 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | 955121 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 1390 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 820мм |