| Артикул | 9164 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | 05473 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 30мм |
| Артикул | SS115T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1300 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 715мм |
| Артикул | 8118 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | 1111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 40.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | DL01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | D2677 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 470 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | M3 |
|---|---|
| Виробник | Ruixin |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 475 гр |
| Товщина обуху | 45.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | C1490 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 9924 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | SS115D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1300 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 725мм |
| Артикул | SS135P |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1270 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | 95129101 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 620 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 95129105 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 600 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 95129120A |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 510 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |