| Артикул | SS087D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1260 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS075 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1500 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS018 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 920 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | SS114-1 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 600 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | SS075D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1500 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS091 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1180 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | D9466 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 330мм |
| Артикул | C1111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C1105 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 37мм |
| Артикул | 06598 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | YP05 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 28 гр |
| Товщина обуху | 140.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | D10586 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 330 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 230мм |
| Артикул | SS112C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1000 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS142C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 840 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | SS116C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 890 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |