| Артикул | D10355 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | 05472 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | SS134 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 880 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS116D2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1030 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS147 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 810 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS149 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 810 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS112U |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 980 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 680мм |
| Артикул | SS134 black |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 880 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS210D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 1070 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS142D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1060 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | D4799 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 700 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 320мм |
| Артикул | Pen05 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | PEN03 green |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Pen08 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 75мм |