| Артикул | SS123 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 750 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Carbon Steel |
| Довжина клинка | 510мм |
| Артикул | SS024T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | sai |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 730 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 39мм |
| Артикул | 95129126 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 730 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | drakon |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 750 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 450мм |
| Артикул | SS104С |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 790 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | SS112T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 940 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 725мм |
| Артикул | 9521020 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 690 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 05497 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | TG1905 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | TG1904 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | SS116D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1030 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | Pen20 Grey |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | 05497 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |