| Артикул | D10895 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | D8475 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | D8459 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 413 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 216мм |
| Артикул | D0063 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 410 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 190мм |
| Артикул | D8161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 585 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 356мм |
| Артикул | GT-FJ06 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 05176 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | GT-FJ03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 57.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | GT-FJ01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | Pen20 blue |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 132.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 12мм |
| Артикул | HK8012 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 605 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | HK389 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 433 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | 06707 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.72мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | D2836 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 515 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 290мм |
| Артикул | L1101 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |