| Артикул | P01BLC |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Артикул | 928272 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 56 гр |
| Артикул | 18205 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | L1211 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |
| Артикул | L1210 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |