| Артикул | D10243-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | EF933 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF916 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 2002C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | D8522 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C215 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D8651 G10 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BM530 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 8118 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | C1101 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | F16 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F03 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F15 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F20 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F04 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |