| Артикул | F10 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F13 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F01 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F12 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F09 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF65 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | EF939 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | i1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SS115T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1300 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 715мм |
| Артикул | 1162 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 9223 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | K20200 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | D9049 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 61 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D8423 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 05300 |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 306 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 125мм |