| Артикул | 7766 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7132 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7769 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7751 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |