| Артикул | 123355 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 149 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 03400 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7752 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7152 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7767 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7153 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7754 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7133 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7151 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7795 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7774 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7753 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7791 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7762 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7776 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |