| Артикул | ser01 gray |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ser01 pink |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ser01 blue |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | LK5009 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 9.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 20мм |
| Артикул | C188 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 28мм |
| Артикул | HK6001 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | HK5002 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 04930 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 380 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 3193 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 173 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 335 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | Ki5462A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | Ki403A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | Ki4477 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Z-1583 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | zhalo |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Довжина клинка | 550мм |