| Артикул | BG05A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG05B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG05C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG04A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | BG04B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | BG04C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | BG03C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BG02C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG02A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG02B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG01A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG01C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG01B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | A005-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 488 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 198мм |
| Артикул | A002 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 570 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 245мм |