| Артикул | 7811 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7434 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7524 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7522 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | Ki5466A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CH3002 BL |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3001 gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3001 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3001B |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Z-2280 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 315мм |
| Артикул | 2350 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 260 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Артикул | MIC02 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | MIC01 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | halo iv |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 105 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Ki5464A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 92мм |