| Артикул | CH3507-S |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | C36 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 03399 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 2.71мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 83 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 83 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 26 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | D9017 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 01894 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 2117 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 11 damask |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 02020 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | D7320 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | D7320 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | 2836 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 500 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 02194 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 116мм |