| Артикул | MIC02 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | MIC01 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | halo iv |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 105 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Ki5464A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | Ki4483A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ki5462A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | Ki4492 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | Ki3416A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | Ki5467 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 203 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Ki4478 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | Ki4431 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | Ki5465A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | V4455A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V3463A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Ki403A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 94мм |