| Артикул | A002 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 570 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 245мм |
| Артикул | A005 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 678 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 235мм |
| Артикул | A007 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1400 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | Z-2107 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | Z-2317 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 470 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | B1-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | B1-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | B1 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | 9611 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9631 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7813 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SMF06 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | V4423A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | V4423A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3750 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 108мм |