| Артикул | TOOL02 white |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Артикул | SOG GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | SOG OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | SOG BL |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | B006.2-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 49 гр |
| Товщина обуху | 13.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 25мм |
| Артикул | B007-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Артикул | B007 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Артикул | CH3504 BZ |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CH3507-S |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 96мм |