| Артикул | c157 orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 197 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | c157 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 197 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | D7706 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | fish |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | K1830 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 90 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | LK5009 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 35 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 54мм |
| Артикул | LK5009 desert |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 35 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 54мм |
| Артикул | T03F black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | T03F desert |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | LK5007 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 182 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | T03F khaki |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS16-TI |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS16-W |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | D7369 steel |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | coin orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |