| Артикул | CH3005 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | Z-1550 s |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 160 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 2711 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 247 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Z-1565 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 286 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | Z-1708 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 440 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | m-0006 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 620 гр |
| Довжина клинка | 335мм |
| Артикул | m-0005 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 695мм |
| Артикул | BG06A-2 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG06B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG06A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG03B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BG03A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BG05A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG05B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |