| Артикул | L322 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Вага | 182 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | L2009 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 254 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | L213 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Вага | 158 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 123мм |
| Артикул | L2006 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 250 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | L109 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 145 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | L-108 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | L521 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 282 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | LZ01 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | L2031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 207 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | S052A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | S020B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 295 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | S016B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | S003A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 114 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 04847 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 198 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | 05326 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |