| Артикул | C10FP OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | C10FP pink |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 02128 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 66 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 8139 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 18137 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 3173 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 235 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | 8209A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 8210B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 227 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05163 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 305 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | 05311 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 232 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | 02148 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 03407 brelok |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 70 гр |
| Довжина клинка | 47мм |
| Артикул | L031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | L210 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 218 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | L3021 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Вага | 186 гр |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 120мм |