| Артикул | BG0101 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 01531 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 18138 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 18205 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | 18240 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | L1211 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |
| Артикул | L1210 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |
| Артикул | 05188 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05093 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 2915 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | D2215 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |