| Артикул | VK01P |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK02B |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK08 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK05SW |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | VK03SW |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3509 G10 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | toucans black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | toucans blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | CH3522 G10 Blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | CH3522 G10 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | CH3507 G10 Blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3507 G10 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3504 G10 Tan |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 95129121A |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 520 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 95129119D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 308мм |