| Артикул | CH3002 G10 Green |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3505-G10 Green |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | VK01 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK05 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | VK07B |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK11 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 19 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | VK04BL |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | VK06SW |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | VK03 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | VK09 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | VK10 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 19 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | VK02 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | VK04 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | VK06 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | VK07 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |