| Артикул | D9395 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05149 orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 01994 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 01304 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05310 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 05555 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05238 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | P01BLC |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Артикул | T01BLC |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | T01BLS |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | A01ABLK |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | A01ABLU |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | MT0401 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | MT0301 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |