| Артикул | T01BLU |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | A02GRN |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | MT-0101 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | MT-0102 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | MT-0103 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 928272 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 56 гр |
| Артикул | C02T01 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | DG0402 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | G0201 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C0604 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | C0601 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | BG0105 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | ZKC C03D01 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | BP02BRW |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 87мм |