| Артикул | MAR01 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Finn-PREMIUM |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | EF37 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF74 A2 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF52 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF42 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF35 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | C168 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 05359 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 01185 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 5.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05342 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05342 gold |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | D2779 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | D2779B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 0770-blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |