| Артикул | 0770-OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 02119 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 05374 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | 05347 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D9158 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D2242 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 232 гр |
| Товщина обуху | 2.78мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CH-Ro black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | CH-Ro blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | PEN02 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 31 гр |
| Артикул | PEN02 FIRE |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Артикул | TS58NL |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 46мм |
| Артикул | TS27-BK |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS38-D2 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | PEN03 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | PEN03 pink |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |